Jetta z Szybkich i Wściekłych na sprzedaż

Po Suprze Paula Walkera kolejny wóz z kultowego filmu idzie pod młotek. Po koniec stycznia w Scottsdale będzie można stać się właścicielem białego VW Jetta.
Jetta z Szybkich i Wściekłych na sprzedaż
Kolejna pamiątka z planu F&F do kupienia. zdj. Barret-Jackson
30.12.2015

Białym volkswagenem jeździł w filmie młody mechanik Jesse grany przez  Chada Lindberga. Stracił białego sedana należącego wcześniej do jego ojca w pojedynku z Hondą S2000Johnny'ego Trana (Rock Yune) podczas Race Wars.Samochód jest obecnie w posiadaniu innego aktora Ricka Muniza (pamiętacie Agenta Cody’ego Banksa) i trafi na aukcję organizowaną przez dom Barret-Jackson. Co ciekawe wystawiono go bez ceny minimalnej.

 

Oprócz rasowego wyglądu Jetta posiada autografy aktorów i reżysera. Zdj. Barret-Jackson

 

Jetta rocznik 1995 jest oryginalnym autem, które występowało w filmie, oprócz kompletnego ospoilerowania i grafik, ma dwulitrowy silnik wyglądający na porządnie zmodyfikowany, jednak będący prawdopodobnie zupełną serią. Ponadto auto posiada automatyczną (!) skrzynię biegów, więc jeśli macie nadzieję poczuć się jak gwiazdy filmu podczas wyścigu to będziecie rozczarowani. Całość uzupełnia zamontowana na pokładzie konsola Play Station 2 i autografy na spoilerze należące do Paula Walkera, Chada Lindberga i reżysera Roba Cohena.

 

Polecane wideo

Jetta z Szybkich i Wściekłych na sprzedaż
Jetta z Szybkich i Wściekłych na sprzedaż - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie