Jerzy Dudek w Seacie - na podbój Dubaju

15 stycznia 2016 na starcie 24-godzinnego wyścigu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich stanie duet doskonały – SEAT Leon Supercopa i zespół RTG by Gładysz Racing, w skład którego wchodzi znany piłkarz Jerzy Dudek.
Jerzy Dudek w Seacie - na podbój Dubaju
zdjęcie: Seat
28.12.2015

Pięciu pasjonatów, jeden samochód i wspólny cel. Zespół RTG by Gładysz Racing to wspólna przygoda Adama Gładysza, Robertasa Kupcikasa, Marcina Jarosa, Jerzego Dudka oraz Simona Larssona, którzy przez 24 godziny będą walczyć z czasem i własnymi słabościami. Na torze w Dubaju będą starali się udowodnić, że ich talent w połączeniu z mocą Leona Supercopa nie ma sobie równych.  „Jestem bardzo zadowolony, że dopięliśmy na ostatni guzik cały wyjazd na 24-godzinny wyścig do Dubaju. Będzie to mój debiut w tego typu imprezie – po dwóch latach przygody ze sportami motorowymi nadszedł odpowiedni czas na podwyższenie sobie poprzeczki. Poświęcam bardzo dużo czasu na przygotowanie psycho-motoryczne oraz trening na symulatorze. Mam nadzieję, że nasz zespół utrzyma koncentrację na najwyższym poziomie i przy odrobinie szczęścia wskoczymy na jedno z miejsc premiowanych podium!” – mówi debiutant, Jerzy Dudek.
Zadanie nie będzie łatwe. W tym prestiżowym wyścigu weźmie udział 100 samochodów, co oznacza rekordową liczbę zespołów. Rywalizacja będzie piętrzyć się przez kolejne godziny, a emocje nie opadną, dopóki pierwszy samochód nie przekroczy linii mety – jednak dla polskiego zespołu liczy się walka o zwycięstwo.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie