Lexus RX w gwiazdorskiej obsadzie

Nowy Lexus RX w gwiazdorskiej obsadzie Jude Law – gwiazda Hollywood partnerem kampanii LEXUSA „Life RX”
Lexus RX w gwiazdorskiej obsadzie
16.12.2015

Lexus Europe poinformowało o rozpoczęciu twórczej współpracy z aktorem i producentem filmowym Hollywood Jude Law, w kampanii Life RX – nowego luksusowego SUV-a Lexusa RX.

 

 

 

Nowa generacja tego modelu wnosi do życia szybki i ekscytujący styl; wyrafinowany i wyrazisty, w którym to kierowca decyduje, co jest możliwe – twierdzi producent.
Jude Law będzie współpracować z Lexusem i zostanie wykorzystany m.in. w interaktywnej widegrafice auta i teatru. Wystąpi także w reklamie telewizyjnej nakręconej na eleganckiej Riwierze Francuskiej i na malowniczych wzgórzach we włoskim regionie Fiuggi.

 

 

 

ZOBACZ TAKŻE: KEVIN SPACEY W RENAULT


 

 

 Jude Law: „Przesłanie kampanii  Life RX jest bardzo prawdziwe: odpowiedni samochód może dać „klucze” do niezwykłych przeżyć. Zespół Lexusa zaprasza do wciągającej podróży, w którą każdy na pewno będzie chciał się udać”. Po ludzku? Zwykły facet musi od czasu do czasu uciec od szarego świata, a samochód ma to właśnie ułatwić. Sami się zresztą przekonajcie.  

 

 

Całkowicie nowy Lexus RX czwartej generacji miał swój europejski debiut podczas Frankfurt Motor Show we wrześniu 2015 i jest już w sprzedaży.

 

Polecane wideo

Samochody gwiazd
Samochody gwiazd - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie