Dieselgate, internet reaguje

Jest akcja, jest reakcja, na wszelkiego rodzaj skandale, śmiesznych odpowiedzi jak zwykle można szukać w internecie. Zobaczcie co internauci mają do powiedzenia na temat Volkswagena.
Dieselgate, internet reaguje
30.09.2015

Afera z oszustwami dotyczącymi emisji spalin w wysokoprężnych silnikach zatacza coraz szersze kręgi. Poleciały głowy w szefostwie Volkswagena, klienci czują się wystrychnięci na dudka, a władze USA straszą olbrzymimi karami finansowymi importerów aut. Coraz częściej mówi się, że federalni zaczęli się również dobierać do BMW. Tak naprawdę pytanie nie powinno brzmieć: „Dlaczego Volskwagen”, tylko „Kto jeszcze?”.

 

Widziałem dziś autobus olkswagenaWidziałem dziś autobus Volkswagena

Przy obecnej technologii tak naprawdę nie ma wielkich różnic pomiędzy silnikami różnych producentów. Współczesny silnik wysokoprężny ma zazwyczaj wielozaworową głowicę, turbosprężarkę, wtrysk paliwa oparty na technologii commonrail, podobne filtry czy układy recyrkulacji spalin. Różnią się detalami. Jeśli ta afera będzie miała swój ciąg dalszy niecierpliwie czekamy co nowego wymyślą internauci. Na razie zobaczcie najlepsze obrazki z sieci na temat VW. Choć moim zdaniem internet wygrał amerykański komik Bill Maher, który w swoim programie zaprezentował alternatywną kampanię reklamową dla niemieckiego producenta.

 

Polecane wideo

Dieselgate, internet reaguje
Dieselgate, internet reaguje - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie