Lewy dostał Audi

I nie tylko Lewy. Cały zespół Bayernu w ubiegłą środę odebrał nowe samochody spod znaku czterech okręgów.
Lewy dostał Audi
25.09.2015

Oprócz uroczystości przekazania aut, piłkarze mieli okazję uiczestniczyć  w „Audi driving experience”. Na tor w Neuburgu wyruszyli z nie byle kim, bo z kierowcami fabrycznego teamu Audi. Nasz rodzynek w Bayernie wsiadł do wyczynowego Audi z Tomem Kristensenem  dziesięciokrotnym triumfatorem wyścigu 24H LeMans. Mistrz przewiózł również Thomasa Mullera. Mario Götze i David Alaba pojechali natomiast z Markusem Winkelhockiem. Przejażdżka po torze wyczynowym wozem biorącym udział w Audi Sport TT Cup była punktem kulminacyjnym symbolicznego przekazania aut piłkarzom. Wcześniej mieli okazję potrenować jazdę torową za kółkiem Audi R8 i pobawić się w terenie w Q7.

 

Zdjęcie: materiały prasowe Audi

 

A co wybierali poszczególni sportowcy spośród bogatej oferty Audi? W dyspozycji klubu znalazło się 50 aut, niekwestionowanym liderem okazało się RS7 Sportback z  4 litrowym silnikiem TFSI. Takie wozy trafiły m.in. do Roberta Lewandowskiego, Francka Ribery’ego, Mario Goetzego czy Jeviera Martineza. NA drugim miejsci ulokowało się RS6 Avant. Sportowym kombi będą jeździć m.in. Xabi Alonso, Manuel Neuer czy sam trener Pep Guardiola.

 

 

Utytułowana drużyna z Bawarii, od roku 2002 nieprzerwanie jeździ samochodami Audi. W roku 2011 cztery pierścienie zostały strategicznym partnerem FC Bayern München AG i od tego momentu obecne są na wszystkich meczach Bundesligi na Allianz Arena, w FC Bayern Adventure World oraz podczas wielu innych imprez. Natomiast zespół FC Bayern regularnie odwiedza imprezy Audi. Kibicowanie tej właśnie drużynie jest mocno zakorzenione wśród pracowników Audi. „Audi fanklub FC Bayern” jest największym fanklubem Bayernu na świecie – ma ponad 6 tysięcy członków.

 

 

Polecane wideo

Lewy dostał Audi
Lewy dostał Audi - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie