nowa "bańka" dla r nine t

BMW konsekwentnie rozpieszcza swoich klientów proponując szeroką gamę części do motocykli. Zbiornik paliwa z aluminium to nowa propozycja firmy dla właścicieli R nine T.
nowa "bańka" dla r nine t
29.05.2015
Sławek Jaroszyński

Od momentu pojawienia się na rynku BMW R nineT fascynuje fanów motocykli typu naked.  Bawarski producent nadążając za modą na samodzielną przebudowę maszyn zaproponował sporo części i elementów dzięki,  którym motocykl zyska własny niepowtarzalny styl. 

 

BMW R nine T - kompletna klasyka. fot. bmwgroup.com

 

Potężny R nine T i możliwości zmiany jego wyglądu przypadły do gustu  wielu motocyklowym indywidualistom. I nic dziwnego. Wybór części jest naprawdę duży. Kolejnym elementem, który ma ogromny wpływ na wygląd motocykla jest zbiornik paliwa. Od jakości zbiornika w dużym stopniu zależy bezpieczeństwo maszyny i motocyklisty.

 

BMW R nine T - nowy, aluminiowy zbiornik fot. bmwgroup.com

 

Samodzielne wykonanie zbiornika jest bardzo trudne, dlatego firma BMW zaproponowała swoim klientom nowy, aluminiowy zbiornik. Ręcznie szczotkowany i pokryty lśniącym, bezbarwnym lakierem, jest dostępny w dwóch wersjach. Pierwsza ascetyczna ma widoczne ślady spawów. Druga ma idealnie wygładzone spawy. Oba warianty są identyczne z seryjnymi bakami w zakresie wielkości, kształtu, pojemności i masy.  Ze względów bezpieczeństwa,  zbiorniki będą sprzedawane wyłącznie wraz z montażem u autoryzowanych partnerów BMW Motorrad.  

 

ZOBACZ TAKŻE: NA KAWĘ DO ACE CAFE

 

BMW R nine T - nowy, aluminiowy zbiornik fot. bmwgroup.com
 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie