Magdalena Różczka gościem ŠKODY na Fashion Week Poland

Fashion Week Poland to największa impreza modowa o zasięgu międzynarodowym, organizowana w Polsce. Celem Fashion Week Poland jest promocja polskich projektantów w kraju i zagranicą oraz budowa trwałych relacji biznesowych między uczestnikami wydarzenia.
Magdalena Różczka gościem ŠKODY na Fashion Week Poland
27.04.2015
Źródło/Foto: Mat. prasowe

Dwunasta edycja odbyła się w dniach 16-19 kwietnia 2015 roku w Łodzi, a marka ŠKODA była oficjalnym sponsorem wydarzenia.

 

Magdalena Różczka i Skoda Fabia. Zdjęcia materiały prasowe

 

Jedną z gwiazd na wydarzeniu była nowa ŠKODA Fabia. Świeża, dynamiczna i nowoczesna, której pierwsze linie projektu zdradzają, że jest to atrakcyjny samochód z typowymi dla marki genami, wyrazistym charakterem oraz młodzieńczą energią. Zachwycający design auta nawiązuje do nowoczesnych trendów w modzie, dzięki czemu Fabia była na Fashion Week doskonałym uzupełnieniem atrakcji.

 

Zdjęcie materiały prasowe

 

Podczas tegorocznego Fashion Week, gościem marki ŠKODA była Magdalena Różczka.

„Pierwszy raz byłam gościem Fashion Week Poland i bardzo dobrze się bawiłam. Moje oko cieszyły ciekawe kolekcje projektantów i kto wie, może w mojej szafie znajdzie się coś nowego na wiosnę. To był inspirująco spędzony czas, bo oprócz ciekawych osobowości, mody i niepowtarzalnej atmosfery wydarzenia, mogłam na żywo zobaczyć nową ŠKODĘ Fabia i przekonać się, że to świetne, designerskie i bardzo wygodne auto miejskie”

 

Stoisko marki cieszyło się dużym zainteresowaniem. W specjalnie przygotowanej strefie rozrywki, czekał konkurs i atrakcyjne nagrody do wygrania.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie