Obiekt kultu: Porsche 911 zmodyfikowane przez Singer

Jaki jest najpiękniejszy samochód na świecie? Redaktorzy miesięcznika CKM twierdzą, że 911–tka przerobiona przez Roba Dickinsona!
Obiekt kultu: Porsche 911 zmodyfikowane przez Singer
Porsche 911 w wersji Singer. Zdjęcie materiały prasowe
20.04.2015

Jeśli miewasz niezdrowe sny o motoryzacji, zapewne śnisz o Porsche 911 z silnikiem chłodzonym powietrzem. Wyjątkowe jest każde klasyczne auto Porsche – ale to, co robią z nimi w kalifornijskiej firmie Singer Vehicle Design zmienia te samochody niemal w obiekty seksualne!

 

Porsche 911 z silnikiem chłodzonym powietrzem. Zdjęcia materiały prasowe


Firma, której założycielem i szefem jest Rob Dickinson, kuzyn Bruce'a Dickinsona z Iron Maiden, przerabia klasyki na współczesne supersamochody. Średnio jej warsztat opuszcza jedno Porsche 911 miesięcznie - i choć kosztuje to pół miliona dolarów (nie licząc ceny samego oryginalnego samochodu) ma zamówienia na kilka lat wprzód!

Jak to się dzieje, że auto, które jest legendą, po modyfikacjach staje się dosłownie obiektem kultu; jakie zmiany są w nim przeprowadzane; i jak wygląda finalna wersja supersamochodu Porsche w wersji Singer – przeczytasz i zobaczysz w aktualnym numerze miesięcznika CKM nr 5/2015.

 

Okładka najnowszego, majowego wydania CKM z Olą "Mishon" Kasprzyk. Zdjęcie materiały prasowe


Oprócz tego w majowym CKM m.in.:
* Ola „Mishon” Kasprzyk - alternatywna modelka i ostra wokalistka, dziewczyna z prawdopodobnie najpiękniejszymi tatuażami w Polsce
* Maciej „Człowiek Warga” Dąbrowski – gwiazda YouTube, twórca kontrowersyjnego programu „Z Dupy” w tym miesiącu występuje w CKM w podwójnej roli: jako rozmówca oraz fotograf
* KęKę – polski raper mówi o nowej płycie, zwycięskiej walce z alkoholizmem oraz daje czytelnikom CKM bardzo dobrą radę.
* Sekrety piłki nożnej. Seks, alkohol, oszustwa, szantaże – tak wygląda codzienne życie... agenta piłkarskiego.
* Absolutnie wszystko o nadchodzącej bokserskiej walce stulecia: Floyd Mayweather jr. vs Manny Pacquaio.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie