Jeszcze bardziej elegancka Panamera

Dla wszystkich tych, którzy oczekują wyjątkowej stylistyki a wyposażenie wnętrza odgrywa pierwszoplanową rolę Porsche stworzyło wyjątkową wersję Panamery „Edition”
Jeszcze bardziej elegancka Panamera
03.04.2015

 

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom najbardziej wyrafinowanych klientów Porsche postanowiło zaprojektować wyjątkową, jeszcze bardziej ekskluzywną wersję Panamery. Samochód zmienił się zarówno z zewnątrz jak i w środku. Stylistyka nadwozia limuzyny została wzbogacona o ozdobne akcenty stylistyczne. Przykładem są czarne lśniące listwy boczne oraz klamki boczne z system Porsche Entry & Drive.

Wersja Edition wyposażono w mocne 6 cylindrowe silniki benzynowe i diesla.  Silnik benzynowy dysponujący mocą rzędu 310 KM oraz wysokoprężną jednostkę o mocy 300 KM. Dodatkowo Panamera Edition 4 dysponuje aktywnym napędem na 4 koła z elektronicznie sterowanym sprzęgłem wielotarczowym. Wzbogacone Porsche posiada aktywne zawieszenie Porsche Active Suspension Management (PASM). Limuzynę wyposażono w biksenonowe reflektory  obsługiwane przez  Porsche Dynamic Light System (PDLS).

 

Porsche Panamera Edition.  Zdj. Porsche

Wnętrze Panamery to coś dla koneserów. Wyposażony w dwukolorową czarno – beżową półskórzana tapicerkę  zapiera dech w piersiach. Niezapomniane wrażenia akustyczne zapewnia 585 watowy system nagłośnienia Bose zawierający 14 głośników. Za multimedia w samochodzie odpowiada Porsche Communication Management (PCM) obsługiwany 7 calowym dotykowym wyświetlaczem.

 

Porsche Panamera Edition wnętrze.  Zdj. Porsche

Z myślą o podróżujących na tylnej kanapie, producent z Frankfurtu postanowił wnieść kilka świeżych udogodnień. W Chinach samochód opcjonalnie wyposażony zostanie w  komfortowe tylne fotele i  elektryczne rolety szyb tylnej i bocznych. W USA klienci będą mogli skorzystać z regulacji przednich foteli w 14 pozycjach i podgrzewania siedzeń z przodu i z tyłu.

 

Porsche Panamera Edition wnętrze.  Zdj. Porsche

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie