Samochody Kim Kardashian

Pisaliśmy już o Paris Hilton, pokazywaliśmy bogactwo Dana Bilzeriana. Teraz czas zajrzeć do garażu największej celebrytki na świecie - Kim Kardashian.
Samochody Kim Kardashian
Zdjęcie Fame Flynet
01.04.2015
Gracjan Chagowski

Ciągle jesteśmy pod wrażeniem osób, które są znane z tego, że są znane. No bo jak przetłumaczyć określenie: "amerykańska celebrytka"? W jaki sposób wyjaśnić, że jednym z największych newsów ostatnimi czasy był fakt, że Kim Kardashian przefarbowała włosy na blond. Rozpisywały się o tym wszystkie media a jej fanki masowo zaczęły zmieniać kolory swoich fryzur.

 

Kim razem ze swoją nietuzinkową rodziną uwielbia być w centrum uwagi. Dała się poznać światu przez osławioną seks taśmę, którą nagrała wraz z byłym chłopakiem Ray J`em w 2007 roku. Wraz z matką, Kris Jenner oraz siostrami, zarabia na występowaniu w reality show "Z kamerą u Kardashianów" gdzie możemy podglądać jak pławi się w luksusie i przymierza kolejne kreacje.

 

Obecnie Kim Kardashian i jej obecny partner - słynny raper Kanye West, mają córeczkę i są jedną z najbardziej wpływowych małżeństw w showbiznesie.

 

Zarobki Kardashian oszacowano na kwotę około 6 milionów dolarów, co może przysporzyć o zawrót głowy, a jej pozwolić na zmienianie samochodów jak rękawiczki. No właśnie, a co możemy znaleźć w garażu właścicielki najsłynniejszej pupy na świecie ?

 

Rolls Royce Ghost

Latem 2012 Kim Kardashian zmieniła swojego białego Rolls Royce`a Ghosta na czarnego, spersonalizowanego przez Platinum Motorsport.

 

 

 

 

 

Mercedes-Benz G63

G-klasy nie mogło zabraknąć na podjeździe u Kim. Ten model to oznaka luksusu i sławy. Tak zwany - must have.

 

 

 

Zdjęcie Fame Flynet

 

Ferrari 458 Italia

 

 

Range Rover Sport

 

Polecane wideo

Samochody gwiazd
Samochody gwiazd - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie