Gdzie na drift z Karoliną Pilarczyk?

Za chwilę zaczyna się sezon na jazdę bokiem. Karolina zaczyna zawody!
Gdzie na drift z Karoliną Pilarczyk?
15.03.2015
Rafał Jemielita

Najpierw kilka słów tytułem podsumowania poprzedniego sezonu. W roku 2014 Karolinę można było oglądać nie tylko w Polsce. Nasza ulubiona zawodniczka odwiedziła m.in. zawody na Malcie i w Turcji. Co się wtedy działo? Obejrzyjcie ten filmik - zamiast wstępu. 

 

 

Driftowy kalendarz Karoliny Pilarczyk

W zbliżającym się wielkimi krokami sezonie w ramach imprez międzynarodowych Karolina weźmie udział w King of Europe Pro Series oraz Queen of Europe & Street Legal. W obu przypadkach drifterka zaplanowała potencjalne starty we wszystkich rundach, czyli w roku 2015 będzie wieeeeelkie zwiedzanie. King of Europe Pro Series oraz Queen of Europe & Street Legal zaczną się bowiem już 11 kwietnia na Węgrzech. Potem Francja i L'anneau du Rhin (5-7 czerwca), nasz krajowy Karpacz (18-19.07), Greinbach w Austrii (25-26.07), Lydden Hill w Wielkiej Brytanii (8-9.08), kolejny start na Węgrzech - w Budapeszcie (22-23.08), Castelloli i Walencja w Hiszpanii (odpowiednio 12-13.09 oraz 19-20.09).

 

Karolina Pilarczyk wie jak jeździć bokiem. Zdjęcie No Limits Photo Team

 

Finał całego cyklu, czyli ostatnia z ośmiu rund będzie niedaleko Polski - Karolina planuje drift na Slovakia Ring (24-25.10). Na liście planów jest też krajowy Driftopen i pewny udział w rundzie, która odbędzie się w Toruniu.

  

 

 

Znak rozpoznawczy Karoliny Pilarczyk - różowy dym. Zdjęcie No Limits Photo Team

  

Rumunia - Queen of Europe

 

Polska, King of Europe Pro Series:

 

Karolina Pilarczyk żyje w ciągłym pędzie. Zdjęcie No Limits Photo Team

 

 

 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie