007 przy pracy

Wystartowały zdjęcia do kolejnej części przygód najsłynniejszego agenta Jej Królewskiej Mości. Nie mogliśmy tego przegapić i mamy dla Was samochody Bonda w akcji.
007 przy pracy
28.02.2015

Daniel Craig jako 007 w najnowszej produkcji pt „Spectre” będzie poruszał się najnowszym dzieckiem Aston Martina. DB10 został wyprodukowany jedynie w 10 egzemplarza na potrzeby filmu. Jeden z nich otrzymał zabudowaną na dachu klatkę bezpieczeństwa w której siedzi kierowca prowadzący auto podczas kręcenia trudnych scen z udziałem auta, gdy wymagana jest widoczność aktora w wozie Widać go przez chwilę na poniższym filmie. Pokazuje on nagrywanie scen ucieczki Bonda z pałacu Blenheim.

 

 

W drugim czarny charakter w Jaguarze C-X75 ściga bondowskiego Astona po ulicach Rzymu. Dźwięk obu wozów odbijany przez ściany zabytkowych kamienic robi wrażenie. O udźwiękowienie filmu możemy być pewni i nie będzie takich wpadek, jak Wartburg w Idzie, który pracuje dźwiękiem najzwyczajniejszego czterosuwu. Całkiem przy okazji możemy zobaczyć jak trudną, nie tylko dla aktorów, ale i dla całego personelu „pozakadrowego” jest kręcenie filmu. Dziesiątki powtórzeń takich samych scen, samochody warte miliony złotych etc, jednak niejeden chciałby się z nimi zamienić na pracę.

 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie