W Harleyu czeka praca marzeń!

Znudziło Ci się siedzenie przy biurku od 9 do 17? Masz dość korków i wiecznego pośpiechu? Najwidoczniej czas zmienić pracę. A na jaką? Jeżeli lubisz podróż na dwóch kółkach Harley ma dla Ciebie ofertę.
W Harleyu czeka praca marzeń!
zdjęcie: Harley Davidson
24.02.2015
Kamil Fedorowicz

Harley rozpoczynając projekt Discover More w zeszłym roku, zapoczątkował zupełnie nowe podejście do promowania podróży na dwóch kółkach. Dwa miesiące, prawie 25 tysięcy nakręconych kilometrów robi wrażenie. Do tego wrażenia z jazdy. Kto by nie chciał przeżyć przygody życia? W zeszłym roku była to grupa motocyklistów, w tym będzie to tylko jedna osoba.

zdjęcie: Harley Davidson

Ogłoszenie o pracę też dosyć nietypowe. Poszukiwany jest motocyklista z pasją, który chce wziąć udział w dwumiesięcznej podróży przez Europę z pełnym pokryciem kosztów wyprawy. Jakby tego było mało, szczęśliwiec otrzyma na własność motocykl Harley-Davidson Street Glide, na którym odbędzie podróż, plus wynagrodzenie 25 000 EUR.

Już tego lata wybraniec rozpocznie planowanie i weźmie udział we własnej wyprawie, podczas której zwiedzi ponad 20 europejskich krajów w poszukiwaniu najlepszych tras motocyklowych w Europie i podzieli się swoimi doświadczeniami za pośrednictwem portali społecznościowych oraz na specjalnej witrynie internetowej. Po miesiącu przygotowań i planowania, szczęśliwiec odbędzie swoją dwumiesięczną podróż, a zawodowa ekipa filmowa pomoże mu udokumentować jego niesamowite przeżycia.

„Zeszłoroczna akcja Discover More była próbą generalną przed rokiem 2015 i wyborem jednego ambasadora, który ma pokazać światu, jak niesamowita może być wyprawa na motocyklu Harley” - powiedział Mike Johnstone, dyrektor marketingu na obszar Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. „Discover More ma na celu pokazanie, że podróż po najlepszych europejskich trasach na motocyklu Harley-Davidson jest jedną z najwspanialszych rzeczy, jakich można doświadczyć w życiu - chcemy zainspirować innych motocyklistów, aby odkryli magię, którą można poczuć podczas wyprawy na motocyklu Harley.”

zdjęcie: Harley Davidson

 

Weź udział w Discover More

Jeszcze w tym roku Harley-Davidson da szansę motocyklistom z całej Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki na przesyłanie wiadomości i udostępnianie relacji z własnych podróży, aby mogli podzielić się nimi z innymi entuzjastami wypraw turystycznych. Internetowa społeczność stworzona przez motocyklistów dla motocyklistów, niezależnie od marki ich pojazdu, pozwoli podróżującym miłośnikom dwóch kółek z danego regionu szukać i odkrywać ciekawe trasy oraz nowe miejsca podczas podróży w swojej okolicy.

 

Więcej informacji na temat poszukiwań motocyklisty znajduje się na stronie www.h-d.com/riderwanted

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie