Nowe Volvo XC90 w Warszawie

Po miesiącach podsycania przez Volvo napięcia przed premierą, 5,5 miesiąca po światowej premierze nowe XC90 zawitało wreszcie w Warszawie.
Nowe Volvo XC90 w Warszawie
Czas oczekiwania umila zegar odliczający czas to rozpoczęcia imprezy własciwej wyświetlany na kurtynie.
15.02.2015

W wolskiej hali Expo XXI zgromadziło się wczorajszym wieczorem blisko 2000 osób. Sam samochód, przyjechał kilka dni wcześniej i czekał na swój wieczór pod kluczem. Imprezę poprowadził jak zwykle z wrodzoną swadą i elokwencją, znany i lubiany Marcin Prokop.

 

Jak zwykle niezastąpiony na motoryzacyjnych imprezach Marcin Prokop

 

W trakcie oczekiwania na gwiazdę wieczoru, można było usiąść w modelu wnętrza XC90, pobawić się wyświetlaczem wielofunkcyjnym czy założyć interaktywne gogle aby poczuć się jak w środku auta. Przepraszamy za jakość zdjęć, z racji braku odpowiedniego do stroju wieczorowego futerału na aparat, wykonaliśmy je tabliczką czekolady.

 

Do kotleta, tzn hotdoga, hamburgera i krewetki, przygrywał Andrzej Smolik z zespołem.

 

Po wprowadzeniu przez wspomnianego konferansjera wystąpił ze swoim multimedialnym spektaklem tanecznym Daniel Stryjecki. Chwilę potem kurtyna opadła i na własne oczy można było zobaczyć XC90 drugiej generacji na polskiej ziemi. 

 

Pilnie podglądaliśmy, czy aby go nie zepchnięto ze sceny, ale chyba jednak zjechał sam.

 

Jeszcze tylko krótka opowieść o aucie w wykonaniu Marcina Prokopa i przedstawiciela Volvo, występ zespołu Andrzeja Smolika i już dyrektor Volvo Auto Polska zjechał najnowszym dzieckiem spod znaku żelaza ze sceny, w kierunku spragnionej wrażeń publiczności. A potem... a potem przypomnieliśmy sobie jak wyglądał sklep mięsny w PRL, gdy rzucili baleron...

 

Jesteśmy pewni, że ten egzemplarz z niemal zerowym przebiegiem, będzie po takich imprezach wyglądał gorzej niż te z pół miliona km.

 

Dla chętnych: dziś w godzinach od 10-16 w warszawskim centrum wystawienniczym Expo XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 można oglądać nowe XC90 do woli. Wstęp wolny.

 

Jesteśmy niezmiernie ciekawi co będzie się działo dziś w halach EXPO XXI, jeśli ktoś się wybiera, prosimy o informacje.

Polecane wideo

Wreszcie nadjechał! Nowe Volvo XC90
Wreszcie nadjechał! Nowe Volvo XC90 - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie