Ken Block w wywiadzie dla CKM

Najbardziej zwiariowany kierowca na ziemi, słynny Mr. Gymkhana, jest jednym z bohaterów jubileuszowego wydania miesięcznika.
Ken Block w wywiadzie dla CKM
Zdjęcia: Monster Energy/mat. prasowe
14.01.2015
Rafał Jemielita

Kena Blocka przedstawiać chyba nie trzeba. Amerykanin, rocznik 1967, wpierw zrobił majątek w biznesie (jest współtwórcą marki odzieżowej DC Shoes), a potem zaczął realizować swoje samochodowe marzenia. Ściga się w rajdach (też WRC) i rallycrossie, ale sławę oraz uwielbienie milionów ludzi na całym świecie zdobył kręcąc szalone klipy z cyklu gymkhana.

 

MUSISZ ZOBACZYĆ: Gymkhana po raz siódmy!!!

 

„Dorwanie Kena Blocka i zrobienie z nim wywiadu to coś w rodzaju misji niemożliwej. Doprawdy łatwiej znaleźć i udomowić jednorożca. Tropiliśmy go po Europie przez kilka miesięcy” – pisze na wstępie redakcja CKM. Ale w końcu dziennikarzowi miesięcznika to się udało. Ken Block mówi CKM o strachu za kierownicą, ekstremalnym fordzie mustangu zwanym Hoonicornem oraz paleniu opon na ulicach Los Angeles. Rozmowa schodzi także m.in. na rajd Dakar i naszego Roberta Kubicę. Szczegóły w jubileuszowym, dwusetnym numerze miesięcznika CKM (już w kioskach).

 

Zdjęcia: Monster Energy/mat. prasoweOprócz Kena Blocka w najnowszym CKM nr 200 (2/2015) pojawiają się także m.in.:

* Paula Tumala - śliczna „Słowianka Donatana” nago, ale w bodypaintingu.

* Andrzej Bargiel - znany na cały świata polski narciarz wysokogórski, spowiada nam CKM–owi od A do Z.

* Jan Błachowicz – fighter MMA, zawodnik federacji UFC, pokazuje jak wygląda jego trening.

* Make Life Harder - internetowi eksperci od wszystkiego rozprawiają się na łamach jubileuszowego CKM z manią obchodzenia... jubileuszy.

* Gwiazdy przyszłości - CKM prezentuje dziewięć pięknych, młodych modelek, a czytelnicy wybierają, która z nich już niedługo pojawi się na okładce miesięcznika!

Okładka jubileuszowego wydania miesięcznika CKM

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie