Okradli Bonda

Zdjęcia do najnowszego filmu o przygodach agenta 007, zatytułowanego „SPECTRE”, nie rozpoczną się zgodnie z planem. Pięć samochodów przygotowanych specjalnie na potrzeby produkcji zostało skradzionych ze strzeżonego parkingu w Niemczech.
Okradli Bonda
Okradziony super-agent. Zdj.: Range Rover
05.12.2014
Michał Trocki

Łupem złodziei padło pięć zmodyfikowanych modeli Range Rover Sport, które stały na terenie centrum szkoleniowego Land Rover Training Center, położonego w miejscowości Neuss w pobliżu Dusseldorfu. Samochody miały zostać przetransportowane na plan filmowy w Alpach, gdzie miały odegrać kluczowe role w pierwszych scenach dwudziestego czwartego filmu z serii „007”. Oprócz aut przygotowanych dla Jamesa Bonda, sprawcy ukradli również cztery inne pojazdy, uszczuplając budżet producentów filmu łącznie o 800 000 euro.

Zdaniem policji, akcja została zaplanowana przez profesjonalistów, ponieważ ślad po wszystkich dziewięciu samochodach zaginął i mimo wielu wysiłków nie udało się ich zlokalizować. Oznacza to, że zdjęcia do filmu zostaną wstrzymane do czasu wyprodukowania i przygotowania kolejnych pięciu modeli Range Rover Sport, co może zająć nawet kilka tygodni.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie