Wielka (i droga) gratka dla fanów Ferrari

Ferrari sprzedaje przyczepę, w której wolny czas podczas wyścigowych weekendów spędzali wszyscy najlepsi kierowcy tego teamu
Wielka (i droga) gratka dla fanów Ferrari
24.11.2014
Michał Trocki

Olbrzymie, dwu piętrowe przyczepy mieszkalane były świadkami sukcesów i porażek zespołu od sezonu 2003 do ostatniego wyścigu 2013 roku. Motorhome służył m.in Michaelowi Schumacherowi, Fernando Alonso czy Phelipe Masie. Pojazdy był wykorzystywany na większości z rozegranych w ciągu 10 lat europejskich rund.

 

 

 

Jak podaje ogłoszenie zestaw składa się z dwóch przyczep i osoba, która je zakupi w zestawie dostanie również samochody służące do ciągnięcia (praktycznie Stralis 480 i 540 z niewielkim przebiegiem). Każdy z zestawów może być wykorzystywany oddzielnie, lub służyć jako jedna wielka budowla. Wtedy jej wysokość osiągnie 7 metrów a powierzchnia wyniesie 200 m2.

 

 

Nowy nabywca znajdzie wiele śladów, jakie zostawili po sobie pasażerowie. Jednym z nich są tabliczki z imionami właścicieli poszczególnych szafek (np.: Fernando, Phelipe). Ogłoszeniodawca nie podaje ceny, jednak na pewno jest ona wysoka ponieważ na wartość tych zestawów wpływa fakt jak i przez kogo były wykorzystywane.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie