Kokainowe Porsche Cayenne

Od wielu lat wiadomo jak niebezpieczne, nieodpowiedzialne i bezmyślne jest prowadzenie samochodów pod wpływem alkoholu, jednak obecnie coraz większym problemem na całym świecie staje się prowadzenie pojazdów pod wpływem narkotyków...
Kokainowe Porsche Cayenne
11.11.2014

To niebezpieczeństwo zignorował pewien dealer narkotyków z Chin – Zhen Yin, który sam odurzał się nielegalnymi substancjami prowadząc swoje Porsche Cayenne.

 

Trzydziestodwuletni mężczyzna przemierzając drogi chińskiej prowincji Jiangxi jechał na spotkanie ze swoim klientem, kiedy nagle po prawdopodobnym zażyciu kokainy stracił przytomność. W wyniku tego zdarzenia wbił przód swojego Porsche w tył jadącej przed nim ciężarówki, następnie pojazd ten ciągnął go przez kolejne 10 kilometrów. Dopiero kiedy wyprzedający ciężarówkę inni uczestnicy ruchu drogowego zaalarmowali kierowcę, że wiezie ze sobą nadprogramowy bagaż.

 

Kierowca ciężarówki był całkowicie zaskoczony sytuacją, jak wspominał w późniejszym wywiadzie: „Pierwszy raz zdałem sobie sprawę, że coś się dzieje kiedy usłyszałem głośne trąbienie za mną. Myślałem jednak, że inni kierowcy chcą, żebym przyspieszył, w pewnym momencie postanowiłem jednak zatrzymać się i wtedy zobaczyłem samochód który był zaklinowany na moim tylnym zderzaku.”

 

Dealer narkotyków szczęśliwie przeżył wypadek jednak jego szczęście może okazać się krótkotrwałe, ponieważ będzie teraz sądzony za handel narkotykami, za co grozi w Chinach kara śmierci.

Całą sytuację zarejestrował jeden z kierowców poruszających się tą samą drogą:

 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie