Przyszłość Kubicy w WRC „wątpliwa”!

Według informacji serwisu branżowego przyszłość Kubicy w Rajdowych Mistrzostwach Świata wisi na włosku
Przyszłość Kubicy w WRC „wątpliwa”!
Zdj.: M-Sport
03.11.2014

Jak podaje brytyjski Autosport-portal, który zazwyczaj jest dobrze zorientowany w tym co dzieje się za kulisami sportów samochodowych-Robert Kubica nie prowadzi w tej chwili rozmów z żadnym z zespołów w sprawie startów w 2015 roku. Volkswagen i Hyundai potwierdzili już skład zespołu więc możemy być pewni, że w tych zespołach nie zobaczymy Polaka. Citroen deklaruje, że nie prowadzi żadnych rozmów, podobnie zresztą jak obecny pracodawca byłego kierowcy F1 czyli M-Sport.


Potwierdza to szef angielskiego teamu Malcolm Wilson: „oczywiście, że jesteśmy zainteresowani pozostaniem Roberta z nami na kolejny sezon, ale musimy zacząć rozmawiać o możliwościach”.

Robert Kubica zapytany, czy ostatni rajd tego sezonu będzie jednoczesnie jego ostatnim wystepem w cyklu WRC odpowiedział: “Nie wiem. Może. Naprawde nie wiem co będę robił w przyszłym sezonie.”


Z informacji jakie zdobył Autosport od osób blisko związanych z naszym kierowcą wynika, że mimo licznych propozycji związanych z powrotem na tor Kubica wciąż nie wie co będzie robił w przyszłości. Polski kierowca deklaruje jednak, że w przyszłym sezonie na pewno zobaczymy go za kierownicą jakiegoś sportowego samochodu.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie