Brabus przerobił Mercedesa GLA

Po raz kolejny specjaliści z Brabusa postanowili poprawić samochód zstworzony przez AMG.
Brabus przerobił Mercedesa GLA
Mercedes GLA Brabus zdj.: Brabus
22.10.2014
Michał Trocki

GLA to samochód mający różne oblicza. Z jednej strony to SUV, z drugiej-szczególnie w wersji GLA 45-całkiem szybkie auto. Tradycyjnie już parametry z jakimi wersja AMG opuszcza fabrykę były niewystarczające dla speców z Brabusa. Postanowili więc dodać tej maszynie kilka koni mechanicznych. W efekcie mały SUV ma ich aż 400 co w zupełności wystarczy aby utrzeć nosa kierowcom pozornie szybszych samochodów.

 

 

Tradycyjnie już firma z Bottrop  nie ograniczyła się jedynie do zmian pod maską. Przygotowała też zestaw spoilerów, które zdecydowanie poprawiają wygląd samochodu  i sprawiają, że już z daleka widać z jaką wersją mamy do czynienia.  Dodatkowo klient ma możliwość zamówienia 21-calowych felg Brabus Monoblock, które zostały zaprojektowane specjalnie dla tego modelu. GLA po kuracji wzmacniającej pierwszą setkę osiąga w 4,4 sekundy.

 Brabus nie zapomniał również o właścicielach słabszych wersji GLA. Można do nich zamówić felgi i spoilery stworzone z myślą o najmocniejszej odmianie. Zmiany w komputerze sterującym silnikiem pozwolą na zwiększenie mocy do 241 KM (w silniku benzynowym, który seryjnie rozwija 211 KM) oraz 210 Km w aucie wyposażonym w silnik diesla.
Na wszystkie pakiety Brabus oferuje gwarancję na 100.000 km

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie