REKLAMY WARTE UWAGI: S63 AMG COUPE i ACTROS

Zazwyczaj, gdy tylko w telewizji pojawi się blok reklamowy, od razu przełączamy kanał. Są jednak reklamy-perełki, które nie dość, że chętnie oglądamy, to jeszcze potrafią nas rozbawić.
REKLAMY WARTE UWAGI: S63 AMG COUPE i ACTROS
Zdjęcie: Youtube.com
17.10.2014
Rafał Jemielita

Przy poranku wzięło mnie na coś cieplejszego. Wiecie, noce długie to i człowiek dłużej w łóżku się rozmarza. Kto z was pamięta film "Wirujący seks" z roku 1987? Nikt? A może będzie łatwiej, gdy użyję tytułu oryginalnego "Dirty Dancing"? Silny tam był wątek miłosny – przypomnę. Męsko-damski oczywiście, bo czasy kiedyś były inne więc w łóżku lądował chłop z babą. Nawet niekoniecznie jesienią, ale lądował – to przecież takie normalne.

Mówią, że Patrick Swayze – ten, który miał główną rolę w "Dirty Dancing" – był przystojny. Nie mnie oceniać. W filmiku reklamowym w miejsce imć Patricka wciela się, i to dość ewidentnie, Mercedes S63 AMG Coupe. Za roztańczoną panienkę "robi" zaś... No, właśnie tu Niemcy poszli po bandzie, bo w miejsce czegoś naprawdę przystojnego (np. nowego coupe AMG GT) mamy potężną ciężarówkę Actros. Dodam od siebie, że Patryk-S63 AMG Coupe najpierw "tańczy" i ją podrywa,  a później – jak to bywa – ląduje w swojej "pani" o całkiem przepastnym wnętrzu. Z mariażu coupe i ciężarówki rodzi się... A zresztą sami obejrzyjcie!
Generalnie powiem, że to bardzo seksualna reklama. Na jesień idealna.

 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie