Reklama

Startuje Ducati Riding Experience 2016

czwartek 18.02.2016
Startuje Ducati Riding Experience 2016

Ducati rozpoczyna zapisy na motocyklowe kursy doskonalenia techniki jazdy. Zajęcia będą się odbywać na najsłynniejszych włoskich torach wyścigowych.

Ducati dba o swoich motocyklistów. Z początkiem sezonu motocyklowego rusza kolejna edycja kursów doskonalenia techniki jazdy dla fanów tej marki. Kalendarz szkoły Ducati na 2016 rok zawiera trzy etapy szkolenia na dwóch wyjątkowych torów wyścigowych i w sześciu zróżnicowanych poziomach złożonych z części teoretycznej i praktycznej. Zajęcia odbędą się na torach: Misano, Adria i Mugello. 

 

 

 

Uczestnicy szkolenia DRE będą mieli do wyboru  szeroka gamę modeli Ducati - w tym nowości na sezon 2016. Najnowszy superbike Ducati 959 Panigale będzie czekał na uczestników kursów Track Warm Up i Track Evo. Świetne Panigale R będą czekać uczestników „Champs Academy” Na tym kursie swoim doświadczeniem podzieli się Mistrz Świata SBK Carlos Checa. Na pozostałych kursach dostępne będą m.in. nowe Monstery i Hypermotardy. 

 

 

 

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym czy doświadczonym kierowcą, na DRE (Ducati Riding Experience) znajdziesz odpowiedni dla siebie kurs. Możesz zacząć od szkolenia Intro i dotrzeć aż do poziomu mistrzowskiego „Champs Academy”, gdzie doskonalić będziesz swoje umiejętności razem z mistrzami świata. Bez względu na poziom umiejętności, spędzisz tam czas na doskonałej zabawie! Kochasz Ducati? Zapisz się na kursy i stań się jeszcze lepszym motocyklistą. My się tam wybieramy.  

 

 

Reklama

Polecane wideo

Podobne artykuły

Zobacz również

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz
Reklama

Najnowsze

Musisz przeczytać

Reklama