KONKURS: wygraj gadżety i ubrania sygnowane Rajdem Dakar

Do zdobycia kolekcjonerskie gadżety i ubrania sygnowane znakiem DAKAR!
KONKURS: wygraj gadżety i ubrania sygnowane Rajdem Dakar
fot. materiały prasowe
15.01.2021

Od 3 stycznia wszyscy miłośnicy jazdy off-road z zapartym tchem obserwują Rajd Dakar, który odbywa się właśnie w Arabii Saudyjskiej. Po raz kolejny w organizację tego legendarnego rajdu włączyła się Diverse, jedna z największych polskich marek odzieżowych, która została wybrana także przez Monster Energy Honda Team – zwycięzcę Dakar 2020.

Diverse dostarcza ubrania również Arkadiuszowi Lindnerowi, zwycięzcy jednego z etapów 2019 w kategorii quad oraz najmłodszemu polskiemu zawodnikowi Duust.co and Diverse Extreme Team – Konradowi Dąbrowskiemu. Młody, utalentowany rajdowiec wystartuje w kategorii motocykle. To jego debiut w Rajdzie Dakar.

Fot. Paweł Fabjański www.fabjanski.com

DEXT DAKAR – nowa linia Diverse dla Rajdu Dakar

Nagrody będą nie lada gratką dla każdego pasjonata sportów ekstremalnych: Diverse posiada wyłączną licencję na projektowanie oraz dystrybucję odzieży i akcesoriów sygnowanych znakiem DAKAR! Niedawno odbyło się wielkie otwarcie firmowych sklepów w Portugalii, w których dostępna jest kolekcja DEXT DAKAR.

Co zawiera? Prawie 100 produktów dla mężczyzn, kobiet i dzieci, czyli wszystkich tych, którzy lubią wygodę i najlepszą jakość. Oprócz kurtek, kamizelek, bluz, t-shirtów i spodni, w kolekcji nie zabraknie oryginalnych akcesoriów: plecaków, saszetek, czapek, okularów przeciwsłonecznych i portfela. Wszystko utrzymane jest w stylowej, czarno-biało-czerwonej kolorystyce.

W tym roku w kolekcji znajdziemy też linię premium DEXT DAKAR VIP, którą wyróżniają złote elementy i oczywiście najwyższa jakość, godna Rajdu Dakar.

Z okazji dołączenia po raz kolejny do grona organizatorów Rajdu Dakar marka Diverse, we współpracy z zaprzyjaźnionym serwisem CKM.pl przygotowała dla Was wyjątkowe upominki. Jak je zdobyć? Wszystkie informacje znajdziecie TUTAJ.

 

Artykuł sponsorowany

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie